Stanowisko Przyszłego Kierownika oraz Junior Managerów

Szczegóły ogłoszenia

Typ umowy
  • umowa zlecenie
Wymiar pracy
  • część etatu
emiecki Holding Finansowy specjalizujący się w dostarczaniu usług majątkowych dla klientów indywidualnych i dla firm w związku z otwarciem kolejnego oddziału poszukuje osób na przyszłe stanowisko kierownicze oraz stanowiska Junior Managerów.

W TYM MOMENCIE SZKOLENIA MOGĄ BYĆ REALIZOWANA ONLINE.

WYMAGANIA :
- wykształcenie minimum średnie ( mile widziane kierunki ekonomiczne)
- zdolności przywódcze
- nastawienie na realizację celów oraz odniesienie sukcesu
- komunikatywność
- niekaralność
- wiek min 21 lat
- dyspozycyjność 5-6 dni w tygodniu ( godziny do ustalenia)
- charakter lidera oraz zwycięzcy
- znajomość j. angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
- mile widziane osoby z pasją , jakimś hobby.

OBOWIĄZKI:
- przejście szkoleń wewnętrznych w firmie uprawniających do rozpoczęcia pracy
- praca biurowa
- obsługa klientów firmy
- pomoc w prowadzeniu szkoleń oraz rekrutacji nowych współpracowników
- zdobycie wiedzy z zakresy finansów podczas szkoleń organizowanych przez firmę
- tworzenie planów majątkowych dla klientów

ZAPEWNIAMY:
- pakiet szkoleń wprowadzającym w tajniki firmy oraz szkoleń państwowych z zakresu finansów ( jeśli szukasz pracodawcy, który inwestuje w pracownika i wynagradza za wyniki to dobrze trafiłeś )
- wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy ( nie płacimy za to, że jesteś).
Wynagrodzenie miesięczne to między 3000 pln netto, a 8000 pln netto
- nieograniczony rozwój wg jasnego przejrzystego planu kariery w firmie
- możliwość otworzenie własnego oddziału
- zarządzanie grupą min. kilku współpracowników.
pracę na początku można traktować jako coś dodatkowego lub od razu rozpocząć z Nami przygodę w pełnym wymiarze godzin.

Jeśli jesteś nastawiony na sukces, szukasz pracy, firmy, która inwestuje w ludzi, chcesz mieć elastyczny czas pracy, a do tego lubisz działać i ciężko pracować, za, co otrzymasz dobre wynagrodzenie to wyślij swoje cv, a na pewno się odezwiemy

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Nie posiadasz dokumentów aplikacyjnych?

Wygeneruj CV Wygeneruj list motywacyjny
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa w serwisie

  • Pomyśl kilka razy, zanim wyślesz wiadomość, e-mail czy smsa
  • Dbaj o swoje hasło jak o największą tajemnicę
  • Zabezpiecz komputer
Do góry