Specjalista ds. obsługi klienta

Szczegóły ogłoszenia

Miejsce zatrudnienia
Piła
Praca zdalna
Nie
Typ umowy
  • umowa o pracę
Wymiar pracy
  • cały etat
PellasX Sp. z o. o. sp. k., lider w produkcji palników pelletowych z siedzibą przy ulicy Strefowej 5 w Pile, poszukuje obecnie osoby na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta rynku polskiego i zagranicznego.

Opis stanowiska:

  • stosowanie się do założeń procedury dotyczącej realizacji zamówień,
  • rejestracja danych kontrahentów w systemie IT,
  • znajomość pełnej oferty sprzedażowej,
  • doradztwo w zakresie doboru właściwych części zamiennych i akcesoriów,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • komunikacja z poszczególnymi działami firmy w ramach prawidłowej realizacji zamówień, planowania produkcji, wystawiania dokumentów magazynowych i księgowych oraz realizacji wysyłek.

Główne wymagania:

  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Znajomość języka angielskiego min. w stopniu średniozaawansowanym.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracy pod presją czasu.
  • Samodzielności w działaniu i wysoki poziom inicjatywy mającej na celu poprawę procesu obsługi klienta.
  • Wysokie umiejętności organizacji własnej pracy.
  • Znajomość pracy w systemie Comarch XL będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji.
  • Pracę w młodym zespole.
  • Samodzielność planowania i organizacji zadań.

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Nie posiadasz dokumentów aplikacyjnych?

Wygeneruj CV Wygeneruj list motywacyjny
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa w serwisie

  • Pomyśl kilka razy, zanim wyślesz wiadomość, e-mail czy smsa
  • Dbaj o swoje hasło jak o największą tajemnicę
  • Zabezpiecz komputer
Do góry