Pośrednictwo bankowe - praca

Szczegóły ogłoszenia

Typ umowy
  • samozatrudnienie
Wymiar pracy
  • cały etat
Firma MG Finance to doświadczeni doradcy bankowi , których pasją jest pomoc klientom indywidualnym jak i firmowym w zakresie finansowania na różnych płaszczyznach.
Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko :
Doradca Klienta

Miejsce pracy : Radom

Opis stanowiska:
  • Aktywna sprzedaż produktów finansowych dla Klientów Biznesowych oraz Indywidualnych
  • Edukowanie Klienta w zakresie finansowania
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami Firmy
  • Budowanie pozycji rynkowej MG Finance

Wymagania:

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów finansowych lub doświadczenie w pracy w Call Center;
  • Wykształcenie min. średnie lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office
  • Umiejętność identyfikacji potrzeb klienta oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego rozwiązania
  • Nastawienie na realizacje założonych celów
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne stawki prowizyjne
  • Szkolenia z produktów finansowych
  • Opiekę doświadczonych Doradców Finansowych
  • Dostępy do oferty wiodących Banków i instytucji finansowych
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Najlepszą atmosferę na rynku
  • Pracę stacjonarną w atrakcyjnej lokalizacji na terenie Radomia
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, laptop, samochód służbowy w podróżach do klientów)

Telefon: 573... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Nie posiadasz dokumentów aplikacyjnych?

Wygeneruj CV Wygeneruj list motywacyjny
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa w serwisie

  • Pomyśl kilka razy, zanim wyślesz wiadomość, e-mail czy smsa
  • Dbaj o swoje hasło jak o największą tajemnicę
  • Zabezpiecz komputer
Do góry