Pokojowa/Pracownik służby pięter - Hotel Senator Zbąszyń

Szczegóły ogłoszenia

Typ umowy
  • umowa o pracę
Wymiar pracy
  • cały etat
Czterogwiazdkowy Hotel Senator**** przy ulicy Senatorskiej to wyjątkowe miejsce w centrum Zbąszynia. Staraniem obecnego właściciela, pieczołowicie odrestaurowany budynek swym wystrojem nawiązuje do dziedzictwa hotelarskiego tego miejsca oferując jednocześnie nowy standard tradycji. Atutem naszego hotelu jest wyborna kuchnia oparta o najlepsze składniki. W Gospodzie pod Złotą Koroną można delektować się smakami wielkopolski w luksusowej oprawie.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

POKOJOWA/PRACOWNIK SŁUŻBY PIĘTER

Dołącz do naszego młodego, ambitnego zespołu gdzie rozwiniesz swoje umiejętności lub pochwalisz się tym co już umiesz.

Zadania na stanowisku:
-sprzątanie pokoi hotelowych oraz powierzchni wspólnych
-dbanie o przygotowanie pokoi na przyjęcie Gości oraz o potrzeby Gości podczas ich pobytu
-ścisła współpraca z innymi działami hotelu
-przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów działu

Wymagania i oczekiwania:
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-wysoka kultura osobista
-bardzo dobra organizacja pracy
-odpowiedzialność i dyspozycyjność
-aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
-atrakcyjne wynagrodzenie
-ubezpieczenie grupowe
-elastyczne godziny pracy
-pracę w energicznym i sympatycznym zespole
-możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
-wysokie standardy pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz zgłoszeniowy, wraz z klauzulą:
" Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakłady Mięsne „SOBKOWIAK” Ireneusz Sobkowiak z siedzibą ul. Wolsztyńska 54, 64-212 Siedlec moich danych osobowych, w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na niniejsze wolne stanowisko pracy. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt. 11 RODO.”
Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Telefon: 693... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Nie posiadasz dokumentów aplikacyjnych?

Wygeneruj CV Wygeneruj list motywacyjny
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa w serwisie

  • Pomyśl kilka razy, zanim wyślesz wiadomość, e-mail czy smsa
  • Dbaj o swoje hasło jak o największą tajemnicę
  • Zabezpiecz komputer
Do góry