Szczegóły ogłoszenia

Typ umowy
  • umowa o pracę
Wymiar pracy
  • cały etat
Zatrudnimy operatów frezarki CNC- sinumerik 840D

Zakres Obowiązków:

Wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną
Dbałość o maszyny i stanowisko pracy

Wymagania:
Samodzielność
Wykonywanie elementów zgodnie z powierzonymi rysunkami technicznymi
Umiejętność dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

Szkolenie
Praca w stabilnej, renomowanej i dynamicznie rozwijającej się Polskiej firmie
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Praca nad ciekawymi projektami
Praca w młodym zespole

www: www.cnckramet.pl

Telefon: 607... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Nie posiadasz dokumentów aplikacyjnych?

Wygeneruj CV Wygeneruj list motywacyjny
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa w serwisie

  • Pomyśl kilka razy, zanim wyślesz wiadomość, e-mail czy smsa
  • Dbaj o swoje hasło jak o największą tajemnicę
  • Zabezpiecz komputer
Do góry