Młodszy specjalista ds. finansowych

Szczegóły ogłoszenia

Typ umowy
  • umowa o pracę
Wymiar pracy
  • cały etat

Szukasz swojej drogi zawodowej? Nie masz doświadczenia a chcesz spróbować swoich sił w dziale finansów? Aplikuj na tą ofertę pracy!
oferujemy
  • umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednie u naszego klienta
  • zdobycie doświadczenia w obszarze finansów i controllingu
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji
  • pracę w nowoczesnym zakładzie z branży samochodowej
  • pakiet benefitów (min.: dofinansowanie do obiadów, prywatną opiekę medyczną)
  • pracę w stałych godzinach 8:00 - 16:00
zadania
  • udział w realizacji projektów inwestycyjnych
  • wsparcie działu w realizacji projektów z zakresu finansów i controllingu
  • ścisła współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy
oczekujemy
  • wykształcenia wyższego o kierunku finanse/ekonomia (mile widziani studenci ostatniego roku studiów II stopnia oraz absolwenci)
  • umiejętności posługiwania się językiem angielskim - warunek konieczny
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomości obsługi komputera (szczególnie MS Excel)
  • umiejętności nawiązywania kontaktów
Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „Finanse” z Twoim imieniem pod numer telefonu 607148484 , a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty. Aplikuj i ciesz się zdobytą pracą z Randstad !
Dziękujemy za przesłanie CV
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Telefon: 486... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Nie posiadasz dokumentów aplikacyjnych?

Wygeneruj CV Wygeneruj list motywacyjny
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa w serwisie

  • Pomyśl kilka razy, zanim wyślesz wiadomość, e-mail czy smsa
  • Dbaj o swoje hasło jak o największą tajemnicę
  • Zabezpiecz komputer
Do góry