Kwalifikowany pracownik ochrony biura z językiem angielskim

Szczegóły ogłoszenia

Typ umowy
  • umowa o pracę
Wymiar pracy
  • cały etat
ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, światowego lidera w zakresie zintegrowanych usług dla nieruchomości. W Polsce firma działa od blisko 25 lat i zatrudnia ponad 2600 pracowników. Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Sprzątanie, Ochronę, Obsługę Techniczną, Usługi Wsparcia i Zarządzanie Obiektami.

Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim? Lubisz pracę wśród ludzi w biurowym środowisku?
Kwalifikowany pracownik ochrony biura z j. angielskim
Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
  • zapewnienie bezpieczeństwa osób znajdujących się na terenie biura;
  • ochrona biura, pomieszczeń i urządzeń przed dostępem do nich osób nieuprawnionych;
  • prowadzenie dokumentacji w formie elektronicznej;
  • wydawanie i administracja kart dostępu;
  • obsługa narzędzi biurowych (email, telefon);

Wymagania:
  • doświadczenie w branży ochroniarskiej;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony;
  • wysoko rozwinięta kultura osobista;
  • kreatywność i dynamika w podejmowaniu działań;
  • obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:
  • stabilną pracę w nowoczesnym biurowcu w międzynarodowej firmie;
  • pracę w systemie zmianowym 12 godzinnym (pn-ndz);
  • konkurencyjne i pewne wynagrodzenie;
  • premie oraz możliwość pracy w dodatkowych godzinach;
  • międzynarodowe środowisko pracy;
  • elegancki, wysokiej jakości strój służbowy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do przekazywanego CV poniższej klauzuli:
„Działając na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie do celów związanych z procesem rekrutacji. Potwierdzam, że zapoznałem się z Polityką prywatności spółek ISS opublikowaną na stronie https://www.pl.issworld.com/ i jestem świadom wszystkich kwestii uregulowanych w powyższej Polityce prywatności związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, w tym okresu, przez jaki przechowywane będą moje dane osobowe oraz przysługujących mi praw, w tym prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie”.

Informujemy:
„Administratorem Państwa danych osobowych jest ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 34666, NIP 676177157  6. Wszelkie dane administratora danych, informacje dotyczące przysługujących Państwu praw, celu i podstawy prawnej przetwarzania, okresu przez który dane będą przechowywane oraz wszelkie inne informacje zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), zostały zamieszczone w zakładce Polityka prywatności. Prosimy o uważne zapoznanie się z Polityką prywatności przed przesłaniem nam swojej aplikacji”.

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Nie posiadasz dokumentów aplikacyjnych?

Wygeneruj CV Wygeneruj list motywacyjny
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa w serwisie

  • Pomyśl kilka razy, zanim wyślesz wiadomość, e-mail czy smsa
  • Dbaj o swoje hasło jak o największą tajemnicę
  • Zabezpiecz komputer
Do góry