Szczegóły ogłoszenia

Typ umowy
  • umowa o pracę
Wymiar pracy
  • część etatu
Miejsce pracy: Katowice, ul. Sokolska 78
Opis stanowiska:
  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych, wyciągów bankowych i innych dokumentów,
  • kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami,
  • wykonywanie podstawowych czynności biurowych,
  • współpraca z właścicielem biura.
Wymagania:
  • przynajmniej roczne doświadczenie w zakresie prowadzenia pełnej księgowości,
  • znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • znajomość programów: Symfonia, Płatnik,
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkuszy kalkulacyjnych Excel,
  • dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
Oferujemy:
  • pracę w rozwijającym się biurze rachunkowym, które dba o przyjazne relacje i ceni sobie dobrą atmosferę,
  • możliwości rozwoju zawodowego poprzez szkolenia zewnętrzne,
  • elastyczne godziny pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV drogą elektroniczną klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie na dokumentach aplikacyjnych obowiązkowej klauzuli:
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Telefon: 509... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Nie posiadasz dokumentów aplikacyjnych?

Wygeneruj CV Wygeneruj list motywacyjny
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa w serwisie

  • Pomyśl kilka razy, zanim wyślesz wiadomość, e-mail czy smsa
  • Dbaj o swoje hasło jak o największą tajemnicę
  • Zabezpiecz komputer
Do góry