Szczegóły ogłoszenia

Typ umowy
  • umowa o pracę
Wymiar pracy
  • cały etat
Opis stanowiska

•       księgowanie wyciągów bankowych, faktur zakupu i sprzedaży, kasy i innych dokumentów księgowych
•       Wystawianie faktur sprzedaży
•       Współpraca z głównym księgowym
•       Przygotowywanie przelewów bankowych
•       Kontrola stanu należności i zobowiązań
•       Kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami
•       Zamykanie miesiąca, kwartału

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,
• Szybka dostępność do podjęcia pracy.
Oferujemy:
• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
• możliwość dodatkowego ubezpieczenia od zdarzeń życiowych/losowych w życiu własnym i rodziny na preferencyjnych zasadach;
• bogaty pakiet socjalny

Telefon: 664... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Nie posiadasz dokumentów aplikacyjnych?

Wygeneruj CV Wygeneruj list motywacyjny
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa w serwisie

  • Pomyśl kilka razy, zanim wyślesz wiadomość, e-mail czy smsa
  • Dbaj o swoje hasło jak o największą tajemnicę
  • Zabezpiecz komputer
Do góry