Inżynier procesu / Technolog

Szczegóły ogłoszenia

Typ umowy
  • umowa o pracę
Wymiar pracy
  • cały etat
Contec Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Inżynier Procesu / Technolog

Zapraszamy do aplikowania wszystkie osoby zainteresowane pracą na naszej Instalacji w Szczecinie.

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania
  • Nadzór nad realizacją procesu produkcyjnego i koordynacja pracy zespołu produkcji
  • Nadzór technologiczny nad produktami
  • Kontrola procesów technologicznych zgodnie z ustalonymi warunkami i reżimami technologicznymi
  • Realizacja planów produkcyjnych, osiąganie celów produkcyjnych
  • Zapewnienie jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego
  • Opracowywanie i aktualizacja planów produkcyjnych
  • Szkolenia i rozwój zespołu produkcyjnego, ciągłe podnoszenie kompetencji zespołu
  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym w porozumieniu z Przełożonym
  • Wdrażanie nowych technologii na obszarze produkcyjnym, a także rozwój i modernizację rozwiązań technicznych obecnie stosowanych
  • Prowadzenie spraw związanych z postępem technologiczno-technicznym i innowacyjnością
  • Egzekwowanie przestrzegania wymogów i standardów BHP przez zespół
  • Rozwiązywanie problemów, podejmowanie działań prewencyjnych
  • Proponowanie i wdrażanie działań eliminujących ryzyko/zagrożenia
  • Doradztwo techniczne i technologiczne klientom wewnętrznym i zewnętrznym
  • Opracowywanie cyklicznych raportów oraz statystyk
  • Wyciąganie wniosków na podstawie przygotowywanych analiz i rekomendowanie niezbędnych działań
  • Ścisła współpraca z Działem Handlowym, Zakupowym
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Realizacja poleceń służbowych Przełożonego lub Zarządu

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria chemiczna i procesowa, technologia chemiczna, budowa maszyn, inżynieria produkcji)
  • Min. 3 letnie doświadczenie w przemyśle na podobnym stanowisku
  • Znajomość dobrych praktyk inżynierskich w przemyśle chemicznym/naftowym
  • Praktyczna znajomość narzędzi i metodyki rozwiązywania problemów
  • Umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej

Oferujemy
  • Możliwość dynamicznego rozwoju w firmie o wysokich standardach
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwój zawodowy
  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i dużą samodzielność
  • Pracę przy innowacyjnym projekcie o pozytywnym wpływie na środowisko

Zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą na stronie internetowej: www.contec.co

Telefon: 694... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Nie posiadasz dokumentów aplikacyjnych?

Wygeneruj CV Wygeneruj list motywacyjny
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa w serwisie

  • Pomyśl kilka razy, zanim wyślesz wiadomość, e-mail czy smsa
  • Dbaj o swoje hasło jak o największą tajemnicę
  • Zabezpiecz komputer
Do góry