Szczegóły ogłoszenia

Typ umowy
  • umowa o pracę
Wymiar pracy
  • cały etat
Firma Caparol to wiodący, międzynarodowy producent profesjonalnych systemów ociepleń, w tym wysokiej jakości klejów, szpachli i tynków oraz farb wewnętrznych i zewnętrznych, a także systemów do renowacji i ochrony betonu.
W Polsce od ponad 25 lat działamy z sukcesami w branży chemii budowlanej, tworząc i sprzedając wysokiej jakości produkty i rozwiązania dla branży budowlanej. Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.caparol.pl
W związku z inwestycją w technologię produkcji w naszym zakładzie produkcyjnym i magazynie w Kleszczowie k. Bełchatowa, rozwijamy nasz zespół utrzymania ruchu i obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK

Obowiązki:
  • realizacja zadań związanych z utrzymaniem ruchu wyznaczonych maszyn i urządzeń wraz z odpowiednimi zapisami z przeprowadzanych prac
  • wykonywanie planowanych, prewencyjnych prac konserwacyjnych w bezpieczny i efektywny sposób
  • zapewnienie doradztwa i wsparcia technicznego w sytuacjach problematycznych i przy działaniach doskonalących
  • lokalizowanie awarii maszyn i urządzeń w dziale objętym konserwacją, ich diagnozowanie i usuwanie
  • współpraca przy uruchamianiu, a także optymalizacji pracy maszyn i urządzeń w obszarze odpowiedzialności

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne
  • wiedza techniczna z zakresu automatyki, napraw i przeglądów prewencyjnych maszyn, urządzeń i instalacji
  • znajomość systemów pneumatycznych i hydraulicznych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów technologicznych
  • umiejętność pracy ze sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w działach utrzymania ruchu
  • ważne uprawnienia z grupy G1 1kV/G2/ G3 D i E, będą dodatkowym atutem
  • nastawienie na realizację celów
  • rzetelność, odpowiedzialność, terminowość, współpraca

Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie gwarantującej umowę o pracę i terminową wypłatę wynagrodzenia
  • pakiet świadczeń pozafinansowych
  • możliwość dalszej nauki i zdobywania umiejętności zawodowych.

Jeśli spełniasz powyższe kryteria, zapraszamy do przesłania swojego CV poprzez umieszczony na dole ogłoszenia link do formularza APLIKUJ.

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Nie posiadasz dokumentów aplikacyjnych?

Wygeneruj CV Wygeneruj list motywacyjny
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa w serwisie

  • Pomyśl kilka razy, zanim wyślesz wiadomość, e-mail czy smsa
  • Dbaj o swoje hasło jak o największą tajemnicę
  • Zabezpiecz komputer
Do góry