Doradca klienta- bez doświadczenia. Praca od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Typ umowy
  • umowa zlecenie
Wymiar pracy
  • cały etat

W związku z rozwojem projektu, zatrudnimy osoby na stanowisko Doradca Klienta.
Praca w biurze - centrum Lublina, Aleja Piłsudskiego.
Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Warunki współpracy:
* gwarantowana podstawa + wysokie premie miesięczne
* możliwość wypłaty tygodniówek
* szkolenie wdrażające do pracy
* możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
* dodatkowo płatne coachingi, które dadzą Ci możliwość stałego rozwoju i awansu w strukturach firmy
* praca w zgranym i młodym zespole
* świetnie zlokalizowane biuro
* świeże owoce oraz kawę w biurze
* konkursy z nagrodami finansowymi i rzeczowymi

Oczekujemy:
* dyspozycyjności od poniedziałku do piątku
* znajomości obsługi komputera
* nienagannej dykcji
* zapału do podnoszenia kompetencji

Zadania:
* telefoniczny kontakt z obecnym klientem firmy
* wprowadzanie i monitorowanie zamówień w systemie CRM
* dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Nie posiadasz dokumentów aplikacyjnych?

Wygeneruj CV Wygeneruj list motywacyjny
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa w serwisie

  • Pomyśl kilka razy, zanim wyślesz wiadomość, e-mail czy smsa
  • Dbaj o swoje hasło jak o największą tajemnicę
  • Zabezpiecz komputer
Do góry